تبلیغات
پولدار شوید - باور کنید ارزس وقت گذاشتن رو داره:

باور کنید ارزس وقت گذاشتن رو داره:

چهارشنبه 13 آبان 1388  07:17 ق.ظ

واقعا علیه من خودم هم عضوم 

باور کنید ارزش وقت گذاشتن رو داره:

این سایت یکی از سایت های عالیه اگر دوستانی  در اینترنت دارید که می تونید روشون حساب باز کنید حتما عضو شوید و با جمع اوری زیر مجموعه پول پارو کنید . اون ها چک رو براتون ارسال می کنند و نیازی به حساب ارزی ندارید  . از راهنمایی پست قبلی برای نوشتن ادرستون استفاده کنید . راستی عضویت کاملا مجانیه ؟؟؟

مقدمه:


معرفی شرکت: شرکت امریکایی Green Horse واقع در Manchester, NH 0310­­­­­­­0195 یکی از بزرگترین شرکتهای تبلیغاتی در دنیاست. یکی از روشهای تبلیغاتی آن، Network Marketing یا بازاریابی شبکه ای می باشد.

_سقف پورتسانت:یعنی بالاترین پورتسانت شرکت که معادل 90میلون تومان در ماه می باشد.

_حداقل پورتسانت: یعنی کمترین مقدار پورسانتی که شما باید گرفته باشید تا بتوانید درخواست چک کنید. که برای امریکاییان 60$ و برای سایرین 90$ می باشد.

ادامه در ادامه ی مطلب

قوانین سایت green house

_ دانلود و اجرای برنامه تیکربار جهت معتبر شدن اکانت شما الزامی است. مکان مورد استفاده از برنامه مهم نیست یعنی برنامه را میتوانید در هر کامپیوتری اجرا کنید.  

_ به کسانی که به تنهایی عضو شده اند پورسانت تعلق نمی گیرد.    

_ به ازای هر یک ساعت اتصال تیکربار به اینترنت شما 1 سنت دریافت میکنید. البته پورسانت به ازای جذب زیرمجموعه بسیار به صرفه تر است پس ذهن خود را متوجه این موضوع کنید.

_برای جذب زیرمجموعه باید لینکی که از شرکت میگیرید به روشهای گوناگون به دیگران عرضه کنید.

_برای دریافت حقوق، باید پورسانت هایتان به حد نصاب برسد. یعنی برای امریکاییها 60$ و برای دیگر مردم جهان 90$. آنگاه لینک مربوط به سفارش چک برای شما فعال خواهد شد.

_چکها متعلق به بانک  CHASE MANHATTAN BANKمیباشد که شما میتوانید در بانک ملی یا رفاه آن را پاس کنید

سئوالات متداول


برنامه تیکربار چیست ؟

برنامه به حجم 611 کیلوبایت می باشد که قادر است به ازای اتصال شما به اینترنت به شما پورسانت بدهد.این برنامه به شما لینکهای تبلیغی نشان می دهد.شرکت به عنوان جایزه به کاربرانی که از این برنامه استفاده کنند پورسانت می دهد. متذکر می شویم که نصب این برنامه بر روی کامپیوتر اجباری است و اجرای این برنامه در هنگام اتصال به اینترنت باعث افزایش اعتبار اکانت شما می شود
به طور کلی من باید چه کار کنم که از شرکت پورسانت بگیرم ؟
شما عضو می شوید.بلافاصله یک فضای اختصاصی چک کردن اکانت به شما داده می شود.شما تیکر بار را دانلود می کنید و شروع می کنید به جمع آوری زیر مجموعه.
آیا من می توانم بیش از یک اکانت داشته باشم ؟
این موضوع کاملا ممنوع و بطور شدید کنترل می شود.اقدام و مبادرت در ایجاد چندین اکانت در یک کامپیوتر به منزله حذف شما از سیستم و تسلیم پورسانت های شما به گرین هورس می باشد.پس هر کامپیوتر "یک اکانت".


این سایت براساس جذب زیر مجموعه به شما پورسانت می دهد که پورسانت انها مثل حقوق است یعنی دائمی است .

توجه کنید دوستان یا افرادی را که شما عضومی کنید باید حتما از طریق لینک دعوت شما عضو شوند تا ثبت نام انها کامل باشد حقیقت این است که انها می توانند از طریق لینک شما عضو نشوند ومستقیما وارد سایت گرین هورس شوند وثبت نام کنند ولی امتیاز و پورسانتی دریافت نمی کنند و باید حتما از طریق لینک دعوت شما که درباره اش در ادامه توضیح می دهیم ثبت نام کنند.

مرحله تعداد افراد مورد نظر پو سانت حاصله از این تعداد افراد

 

level1 یا مرحله اول: 10نفر پورسانت1 دلار در ماه

level2 یا مرحله دوم: 100نفر پورسانت 10 دلار درماه

level3 یا مرحله سوم: 1000نفر پورسانت 100 دلار درماه

level4 یا مرحله چهارم 10000 نفر پورسانت 1000 دلار درماه

level5 یا مرحله پنجم 100000 نفر پورسانت 10000 دلار درماه

level6 یا مرحله ششم 1000000نفر پورسانت 100000 دلار درماه


خوب ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که پول ما چگونه پرداخت می شود؟ بله درست است پول شما به وسیله چک به ادرستان ارسال خواهد شد و چک را می توانید به راحتی با بانکهای طرف قرار داد ان که بانک ملی و بانک رفاه است بدون هیچ دردسری نقد کنید ( پیشنهاد من بانک رفاه است) باید بگویم این چک ها را به وسیله پست کلاس یک ایالت متحده برای شما می فرستند همچنین ماموران پست در ایران خدمات خودشان را ارائه می کنند و چک شما را به ادرستان می اورند و هیچ پولی از شما دریافت نمی کنند چون شرکت هزینه های پست ان را تقبل کرده است. پس مطمن باشید که چک تان به دستتان خواهد رسید. البته باید ادرستان را دقیق بنویسید که در ادامه نیز به طریقه نوشتن درست ادرس محل سکونت اشاره خواهیم کرد

ثبت نام:

با کلیک در اینجا شما هم عضو شوید

http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=240726300

 

مراحل ثبت نام:

خوب حالا که کلیک کردید و صفحه ای باز شد در صفحه باز شده باید اطلاعات خواسته شده را به انگلیسی بنویسید در ضمن باید کل مشخصاتتان را کامل بنویسید. فرم ثبت نام را باید همانند پایین کامل کنید.................

reffered by: به این قسمت کاری نداشته باشید

address email : شما باید ادرس ایمیل خودتان را در این قسمت بنویسید ( ادرس ایمیل شما همان user name شما نیز می باشد)

first name : در اینجا شما اسم کوچکتان را بنویسید

last name : فامیل خود را بنویسید

birthday : تاریخ تولد را به میلادی بنویسید

gender : که برای اقایان  male و برای خانم ها  famale انتخاب شود

own credit card : باید گزینه no را انتخاب کنید از ان جایی که ما در ایران زندگی می کنیم و کارت اعتباری بین المللی نداریم شما باید گزینه no را انتخاب کنید .

country : در این قسمت باید کشور ایران را انتخاب کنید

do you agree with the terms of service: شما باید در این قسمت گزینه yes را انتخاب کنید

سپس روی go to step2 کلیک کنید تا به مرحله بعدی بروید اگر اطلاعات را درست وارد کرده باشید به مرحله بعدی می روید

قسمت step2:

password: در این قسمت شما باید یک رمز برای خودتان بنویسید( حداقل 6 حرف)

confirm: در این قسمت همان رمزی که در قسمت password وارد کرده اید را دوباره وارد کنید

password question: از انجایی که شما ممکنه رمز عبورتان را فراموش کنید سایت برای حل این مساله یک راهی را پیش روی شما گذاشته و ان هم این است که شما در موقع ثبت نام یک سوال به دلخواه خودتان برای خودتان مشخص می کنید بعد هم یک جواب به سوال خودتان   می دهید .

password answer: در این باید جواب سوالی را که از خودتان پرسیده اید را بدهید.

در بخش بعد شما باید ساعت محل سکونت خودتان را برای سایت مشخص کنید برای ما ایرانی ها باید گزینه (MET (MIDDL EWAST TIME انتخاب شود. اگر در کشور دیگری به غیر از ایران زندگی می کنید کافی است که داخل گزینه ها را ببینید که کدام یک از ساعت ها با ساعت فعلی شما یکی است و ان را انتخاب کنید .

phone number:در این قسمت بعدی شماره تلفن خودتان را وارد می کنید. دقت کنید که شماره را درست مشخص کنید چون ممکن است قبل از ارسال پول از طرف کمپانی با شما تماس بگیرند توجه کنید که باید به ترتیب از چپ به راست ابتدا کد کشور بعد کد شهر بعد هم شماره تلفن منزلتان را بنویسید مثلا 98-21-7685346

spoken language: شما باید گزینه persian را انتخاب کنید .

secondary language: در اینجا زبان دومی که با ان اشنا هستید را انتخاب می کنید که باید گزینه english انتخاب شود.

street address: ادرس دقیق محل سکونتتان

street adreess2: این قسمت برای این است که اگر در قسمت قبل ادرستان طولانی بود     بقیه اش را در این قسمت وارد نمایید

طرز نوشتن ادرس درست : شما باید ادرس محل سکونتتان را به ترتیب روش زیر بنویسید که در کشور های خارجی نوشتن ادرس محل سکونت برعکس ایران که اول بلوار بعد خیابان بعد شماره کوچه بعد پلاک است در کشورهای خارجی برعکس این است که باید به ترتیب مثال زیر عمل کنید

no شماره پلاک blv بلوار sq به معنی میدان st به معنی خیابان

به مثالی که در زیر برای نوشتن ادرس اورده شده توجه کنید:

مثلا ادرس شما تهران بلوارسجاد خیابان بهار بهار 10 پلاک 33 است که به ترتیب زیر نوشته می شود

no33, bahar10, st bahar, blv sajad

city/region:  نام شهر خودتان

state/province: نام استان شما

zip postal code: کد پستی خودتان را بنویسید

در قسمت بعد هم نوع حرفه تان سوال می شود : مثلا دانشجو یا دانش اموز education/training و اگر هم نمی خواهید مشخص کنید گزینه other به معنی دیگر را انتخاب کنید

income: در این قسمت میزان درامدتان را انتخاب کنید که می توانید گزینه $24,999 را انتخاب کنید

حالا روی گزینه go to final step کلیک کنید تا به قسمت اخر بروید

قسمت سوم: روی گزینه active account کلیک کنید تا اکانتتان فعال شود خوب ثبت نام تمام شد

بعد از این که ثبت نام تمام شد از طریق گزینه member login می توانید وارد صفحه خودتان شوید یعنی بعد از کلیک بر روی member login در قسمت address email ادرس ایمیلی که در فرم ثبت نام را وارد کرده بودید در اینجا وارد کنید و در زیر ان یعنی قسمت password رمز عبوری که در فرم ثبت نام وارد کرده بودید را در این قسمت وارد کنید و بعد روی login کلیک کنید.

در صفحه ای که باز می شود اطلاعاتی در مورد تعداد زیر مجموعه ها در امد شما در ماه و ... داده شده است در پایین همین صفحه یک لینک شبیه همین لینکی که شما برای عضو شدن روی ان کلیک کرده بودید وجود دارد که بالای ان نوشته شده است your aautomatic referral url is. خوب این لینک همان لینکی است که شما باید به دوستان یا افراد دیگر بدهید تا از طریق این لینک عضو شوند خوب ممکن است از خود بپرسید که دوستانم یا افرد دیگر چگونه می توانند از طریق من عضو و زیر مجموعه من شوند ؟ خوب این خیلی راحت است شما لینک دعوتتان که به ان اشاره کردیم را در اختیار انها قرار می دهید یا ان لینک را در سایتتان قرار می دهید این بدان معنی است که هر کس روی این لینک کلیک کند و عضو شود زیر مجموعه شما می شود

باز هم ممکن است از خود بپرسید که چگونه می توانم ببینم که چند نفر عضو من شده اند ؟ خوب این هم خیلی راحت است برای این که بخواهید بدانید چند نفر زیر مجموعه شما شده اند باید وارد سایت http://tickerbar.info/ شوید .

بعد از ثبت نام:

بعد ثبت نام شما باید برنامه مخصوص این سایت را دانلود کنید برای این کار شما پس از وارد شدن به صفحه مخصوص خودتان باید در سمت چپ صفحه روی گزینه download ticker bar کلیک کنید.

طبق سیاست سایت سایت این برنامه حتما باید روی کامپیوتر شما نصب باشد و هنگام استفاده از اینترنت باید حتما ان را اجرا کنید حتما قبل از این که به بخواهید به اینترنت متصل شوید اول برنامه ticker bar را اجرا کنید اگر شما برنامه را دانلود ونصب و هنگام استفاده از اینترنت اجرا نکنید سودی به شما تعلق نمی گیرد این مساله را به افرادی که عضو می کنید بگویید همچنین انها نیز باید این مساله را به کسانی که عضو می کنند بگویند شما باید هنگامی که وارد اینترنت می شوید این برنامه را نیز اجرا کنید تا به عنوان عضو فعال شناخته شوید البته فقط کافی است که این برنامه را اجرا کنید و دیگر لازم نیست روی ان کلیک کنید و کار دیگری انجام دهید.

خوب کار دیگر تمام شده است شما می توانید هر کس را که خواستید عضو و زیرمجموعه خود قرار دهید البته توجه داشته باشید از هر کامپیوتر فقط یک نفر می تواند عضو شود و در صورتی که شما در یک کامپیوتر بخوانید دوبار عضو شوید اکانت شما با تمام پول هایی که به دست اورده اید از بین می رود اگر می شد خوب من می امدم و 1000 بار از طریق خودم عضو می شدم باید توجه کنید که این سایت به نرم افزارهای پیشرفته مجهز است که اگر شما بخواهید بیش از یک بار عضو شوید مچ شما را می گیرد و کاری که نباید بشود ....

پس فکر کلک زدن را از فکرتان بیرون کنید .

نکته بسیار مهم:

پس از ثبت نام, برای معتبر شدن اکانتتان حتماً باید حداقل به مدت 8 ساعت

ضمن اجرای برنامه tickerbar به اینترنت متصل باشید.

(لازم نیست این مدت را یکسره وصل باشید.میتوانید ب(لازم نیست ای(لازم نیست این مدت را یکسره وصل باشید.میتوانید به صورت متناوب وصل شوید.)

درکافی نت نیز ثبت نام نکنید. چون ممکن است فرد دیگری بخواهد با استفاده

ازهمان کامپیوتر, عضو شود.

در نتیجه, اکانت شما با همه پول هایتان باطل می شود. پس مراقب باشید.

شما باید برنامه tickerbar را حتماً دانلود ونصب کرده باشید, و هنگام استفاده

از اینترنت, آن را اجرا کنید. چون اگر برنامه را نصب و هنگام استفاده از اینترنت, آن را

اجرا نکنید,هیچ سودی به شما تعلق نمی گیرد.

(برای اجراکردن آن فقط کافی است روی آیکون آن کلیک کنید.)


خوب گفتیم که, یک لینک دعوت به شما داده میشود. این لینک, در پایین صفحه

مخصوص شما, در زیر عبارت Your automatic referral url is قرار دارد.

در Greenhorse چون عضویت کاملاً رایگان بوده, ممکن است ظرف مدت 1یا 2

ماه level1 level2 level3 شما کامل شود و شما ماهیانه 100,000 تومان حقوق

بگیرید.البته اگر فعال باشید بیشتر هم می شود. ولی در گلدکوئست و گلدماین,

شما باید بنشینید و ساعت ها صرف توضیح دادن یا همان پرزنت کردن بکنید تا

شاید طرف قبول بکند یا نه!

چکی که از طرف سایت برای شما می آید را می توانید در بانک ملی یا بانک رفاه

نقد کنید. ( بر اساس قراردادی بین این دو بانک و بانک Chase Manhattan Bank که

بانک طرف حساب سایت Greenhorse می باشد.)

با کلیک در اینجا شما هم عضو شوید .

http://tickerbar.info/join_now.ghc?r=240726300

نوشته شده توسط: moneyclickia | آخرین ویرایش:پنجشنبه 10 دی 1388 | نظرات ()

دنبالک ها: باور کنید ارزس وقت گذاشتن رو داره: ،
برچسب ها: باور کنید ارزس وقت گذاشتن رو داره: ،